NE ARAMIŞTINIZ ?

Vizyon Misyon ve Değerlerimiz

KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA CAMIN MERKEZİ

Yorglass, hizmet verdiği tüm sektörlerle yakın ilişkiler kurarak, tedarik zincirindeki küresel deneyimini en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürme misyonu ile sürdürmektedir. Yorglass, yıllardır ‘‘Camın Merkezi’nde; hızlı, yaratıcı, çözüm üreten, global cam merkezi vizyonu ile insana, doğaya ve emeğe saygı duyarak sektöre değer katmaya devam ediyor.

VİZYON

Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üretebilen, Global Cam Merkezi

MİSYON

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerle yakın ilişkiler kurarak, tedarik zincirindeki küresel deneyimimizi en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürmek ve sürekli gelişim ilkesi ile ‘’camın merkezi’’ olmak

 

MİSYON

DEĞERLERİMİZ

İnsana değer veren
İnsana değer veren

Tüm insanlara önyargısız yaklaşır; yapılan her işe, verilen her emeğe ve düşünülen her fikre değer veririz. Mevkilerin sadece eşit insanlar arasında yapılmış bir iş bölümü olduğuna inanırız. Çalışma arkadaşlarımız, paydaşlarımız, sosyal ve ticari olarak etkileşim içinde olduğumuz tüm ekosistemimiz ile sevgi ve saygıya dayalı ilişkiler kurarız.

Yeniliğe açık
Yeniliğe açık

Evrensel kaliteyi, yaratıcı çözümleri, hızlı ve hatasız hizmeti vermek için yeni fikirleri araştırır, öğrenen ve yaratıcı bir şirket olarak çalışanlarımızın sahiplenmesi için yenilikçiliği iş yapma anlayışımız olarak benimseriz.

Müşteri odaklı
Müşteri odaklı

Şirketimizin değerini artırmak, kalıcı müşteri memnuniyetini güvence altına almak ve saygın hizmeti sunmak için müşterilerimizi bütünüyle anlar ve onların çözüm ortağı olmak için bu sorumluluğu ön planda tutarız.