NE ARAMIŞTINIZ ?

Yorglass Beyaz Eşya Hakkında

Dünyanın Mutfağı Yorglass Güvencesinde

Yorglass Beyaz Eşya Hakkında

Beyaz Eşya sektörüne ilk olarak 1989 yılında hizmet vermeye başlayan Yorglass, sektörün global devleri için üretim yapmaktadır.

Üç farklı şehirde toplam 600’den fazla çalışanı ile hizmet veren Yorglass Beyaz Eşya, Bolu’daki fabrikalarında fırın pano camları, bek tablası, ön kapak camları, fırın iç camları, kombi kapak camları, Eskişehir’deki fabrikasında ise buzdolabı raf camı, Çerkezköy fabrikasında ise fırın pano camları, ön kapak camları ve buzdolabı raf camları üretimi yapmaktadır.

Yorglass Beyaz Eşya, son teknoloji üretim parkurları ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratmaktadır.

Camda öncü teknoloji

Eskişehir ve Bolu’daki işletmelerinde her biri kendi ürün grubuna odaklı çalışan Yorglass Beyaz Eşya, son teknoloji üretim parkurları ve uzman ekibi ile dokunduğu her sektöre ayrıcalıklı hizmet sunar.

  • Odaklı üretim: Yorglass Beyaz Eşya fabrikaları her biri kendi ürün grubuna özel tasarlanmış, son teknoloji üretim parkurlarından oluşur.
  • Uzman Kadro: Odaklı üretim ve çalışan gelişim sistemi sayesinde, müşterilerine tüm teknik desteği ve geliştirme faaliyetlerini sunabilecek alanının uzmanlarını yetiştirir.
  • Yalın üretim: Tek akışlı, online izlenebilen ve kontrol edilebilen, el değmeden üretim yapılan, Endüstri 4.0 altyapısına uygun tasarlanmış üretim parkurları
  • Ayrıcalıklı hizmet anlayışı: Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetinde fark yaratmaktır.
  • İnovasyon: Yorglass, müşterilerini ve sektör trendlerini takip eder, yeniliklere öncülük eder.