NE ARAMIŞTINIZ ?

Yorglass Satina Hakkında

Yorglass Satina Hakkında

Daima Yenilik, Estetik Tasarım ve Müşteri Memnuniyeti...

1989 yılında Türkiye’nin ilk dekoratif ve mat cam üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan Yorglass Satina, yaşam alanlarına özgün tasarımlar sunmaktadır.

100’den fazla dekoratif desen seçeneğinin yanı sıra müşteriye özel tasarımları ile 6 farklı ürün grubuna sahip olan Yorglass Satina, yeni üretime başladığı Manisa fabrikasında cam üzerinde asit işleme yöntemi ile teknolojik ve estetik dokunuşlar gerçekleştirmektedir.

Yorglass Satina’dan çevrecilikte fark yaratan uygulamalar

Yalnız ilklere imza atmayı değil aynı zamanda en iyiyi sunmayı da amaçlayan Yorglass Satina, çevreye olan duyarlılığının en önemli göstergelerinden biri olarak üretim hatlarını yenilemiş ve ardından “sıfır kirlilik” hedefine odaklanarak uzun, özverili ve maliyetli bir Ar-Ge süreci sonucu geliştirdiği arıtma tesisini 2010 yılında devreye almıştır.

Sıvı, katı ve gaz fazlarında “sıfır kirlilik” ilkesiyle çalışan arıtma tesisimiz Dünya’da bir ilktir.

Dekoratif ve mat cam işleme sektöründe önde gelen şirketlerinden biri olan Yorglass Satina, 2017 yılında aldığı ‘Karbon Ayak İzi Sertifikası’ ile de farkını göstermiş ve kendi sektöründe dünyada ilk ve tek sertifikalı üretim tesisi olmuştur.